Selçuk’ta Zeytin Hırsızlığına Karşı Üreticilere Uyarı

Selçuk Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hasan Turan, zeytin hasadının başladığı bu günlerde daha önceki yıllarda meydana gelen hırsızlık olaylarını önlemek için üreticileri uyardı.Geçtiğimiz yıllarda zeytin hasadı döneminde üreticilerin...

Selçuk’ta Zeytin Hırsızlığına Karşı Üreticilere Uyarı

banner390
Selçuk Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hasan Turan, zeytin hasadının başladığı bu günlerde daha önceki yıllarda meydana gelen hırsızlık olaylarını önlemek için üreticileri uyardı.

Geçtiğimiz yıllarda zeytin hasadı döneminde üreticilerin topladıkları zeytinlerini bahçelerinde bıraktığını ve zeytin hırsızlığının meydana geldiğini hatırlatan Selçuk Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hasan Turan, hasat döneminin başladığı bu günlerde üreticileri uyardı. Koruma dairesinde 6 bekçinin görev aldığını, mesai saatleri içerisinde görevli bekçilerin tüm arazi bağlı bulunan alanları titiz bir çalışmayla kontrol ettiklerini kaydeden Turan, bu konuda üreticilerin de kendi önlemlerini almalarını istedi. Oldukça zor şartlar altında ürün yetiştirmeye çalışan üreticilerin zeytinlerini bahçelerinde bırakmamalarını, olası bir hırsızlık olayında mağdur olmamalarını istedi. Selçuk Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hasan Turan ayrıca fabrika sahiplerini de uyararak, üretici belgesi olmayanların zeytinlerini almamalarını istedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.