Sosyal Demokrat Başkanlar Konak’ta Buluştu

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) yönetim kurulu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın ev sahipliğinde bir araya geldi.Konak Belediyesi’nin Basmane’deki hizmet binasında gerçekleşen toplantıya, aynı zamanda SODEM Yönetim Kurulu...

Sosyal Demokrat Başkanlar Konak’ta Buluştu

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) yönetim kurulu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın ev sahipliğinde bir araya geldi.

Konak Belediyesi’nin Basmane’deki hizmet binasında gerçekleşen toplantıya, aynı zamanda SODEM Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan katıldı. Önemli kararların alındığı toplantıda, SODEM’in yeni yılda yapacağı çalışmalar masaya yatırıldı. Buluşmada, Sosyal Demokrat Belediyeler arasında ortak bir dil oluşturulması ve Sosyal Demokrat Belediyeciliğin başarılı uygulamaları hakkında Türkiye’nin tamamına yönelik bir algı oluşturması gibi konular tartışıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.