banner417
banner425
14 Aralık 2014 Pazar 10:28
46 Okunma
Vücut Geliştirmecilerden Muhteşem Gösteri
banner416
Karşıyaka Belediyesi, vücut geliştirme şampiyonlarının muhteşem şovuna ev sahipliği yaptı. Mavişehir Spor Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleşen Şampiyon Sporcular Geçidi & Show ve Gösteri Spor Festivali, Karşıyakalılara görsel şölen yaşattı.

Karşıyaka Belediyesi ve Vücut Geliştirme Sporu Vakfı işbirliğiyle düzenlenen Şampiyon Sporcular Geçidi & Show ve Gösteri Spor Festivali, dünya çapındaki Türk vücut geliştirme sporcularını Karşıyaka’da bir araya getirdi. Mavişehir Spor Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilen organizasyonu yaklaşık 5 bin kişi izledi.

KOSTÜMLÜ ŞOVLAR

Gecede, vücut geliştirme, fitness ve body fitness kategorilerinde, ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren başarılı isimler boy gösterdi. Dünya çapındaki sporcular Cansun Özbaş, Zeliha Özbaş, Ferhat Mağan, Murat Balıkçı, Gürkan Alkılıç, Zuhal Aysever, Metin Çetin, Mutlu Bakırtaş, Yetiş Akçöltekin, Cüneyt Turna, Cem Turgutoğlu, Barış Kıvrakdal, Yaşar Nadi Gençer ve İbrahim Demirkıran, özel kostümlerle podyuma çıkarak müzik eşliğinde gösteriler sundu. Özel ışık ve ses sistemleriyle desteklenen renkli organizasyonun moderatörlüğünü ise Müjde Kurtaral yaptı.

DEVAMI GELECEK

Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel, “Karşıyakamızda futbol ve basketbol gibi popüler sporların yanı sıra farklı branşlara da destek veriyoruz ve yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu kez şampiyon vücut geliştirme sporcularını spor severler ile buluşturduk. Karşıyakamızda unutulmaz spor organizasyonları düzenlemeye devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426