banner417
banner425
21 Ekim 2014 Salı 17:38
39 Okunma
Kbü Rektörü Uysal’dan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Ziyaret
banner416
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Burhanettin Uysal, Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabibi Dt. Ahmet Ustaoğlunu ziyaret etti.

Ziyarette bir açıklamada bulunan Prof.Dr.Burhanettin Uysal, “Biliyorsunuz yakın bir geçmişte Diş Hekimliği Fakültesi kuruldu, fakülte binamızla ilgili çalışmalarımız devam ediyor aynı zamanda Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizle fikir alışverişinde bulunduk. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin büyütülerek Bayır Mahalle de bulunan eski hastane binası alanında yeniden projelendirilme çalışmaları var. Üniversite olarak sağlayacağımız katkılar ve ileride Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde olduğu gibi protokol imzalanması gibi konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk” dedi.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabibi Dt.Ahmet Ustaoğlu ise, Rektör Uysal’ın ziyaretinin kendilerini oldukca sevindirdiğini söyleyerek, “ Hocamıızın Diş Hekimliği Fakültesi kurulması ile ilgili gösterdiği çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamında yaptığımız çalışmalarımız var. Bu çalışmaların içine Üniversitemiz de bulunuyor. Diş Hekimliği Fakültesinin ilimize sağlayacağı katkılar oldukca fazla olduğunu, fakültenin hem okul hem de tedavi amacıyla kullanılması yönünde çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426