banner417
banner425
21 Kasım 2014 Cuma 13:50
37 Okunma
Milli Eğitim Müdürü Ve Okul Müdürleri Vali Orhan Alimoğlu’nu Ziyaret Etti
banner416
24 Kasım Öğretmenler günü kutlama etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan beraberinde Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile birlikte Vali Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan tarafından, 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı kapsamında yapılacak olan etkinlikler hakkında Vali Orhan Alimoğlu’na bilgiler verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Alimoğlu “Öğretmenlerimiz çocuklarımızı bilgi ve beceri ile topluma yararlı nesiller olarak yetiştiren fedakâr insanlardır. Öğretmen de etrafına faydalı olan, ışık saçabilen aydın kişidir. Öğretmenlik peygamberlik mesleğidir. Bunun için öğretmenlik kutsaldır. Bir ülkenin gelişip, kalkınması, öğretmenlerimizin çalışmasına bağlıdır. Bu ülkeyi güçlü yapan eğitimdir. Sizlerin nezdinde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmen ve eğitimcilerimizi rahmetle anıyor, aileniz ve öğrencilerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426