Milli Eğitim Müdürü Ve Okul Müdürleri Vali Orhan Alimoğlu’nu Ziyaret Etti

24 Kasım Öğretmenler günü kutlama etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan beraberinde Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile birlikte Vali Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret etti.İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah...

Milli Eğitim Müdürü Ve Okul Müdürleri Vali Orhan Alimoğlu’nu Ziyaret Etti

banner390
24 Kasım Öğretmenler günü kutlama etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan beraberinde Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile birlikte Vali Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan tarafından, 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı kapsamında yapılacak olan etkinlikler hakkında Vali Orhan Alimoğlu’na bilgiler verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Alimoğlu “Öğretmenlerimiz çocuklarımızı bilgi ve beceri ile topluma yararlı nesiller olarak yetiştiren fedakâr insanlardır. Öğretmen de etrafına faydalı olan, ışık saçabilen aydın kişidir. Öğretmenlik peygamberlik mesleğidir. Bunun için öğretmenlik kutsaldır. Bir ülkenin gelişip, kalkınması, öğretmenlerimizin çalışmasına bağlıdır. Bu ülkeyi güçlü yapan eğitimdir. Sizlerin nezdinde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmen ve eğitimcilerimizi rahmetle anıyor, aileniz ve öğrencilerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.