Safranbolu’da Cumhuriyet Coşkusu

Safranbolu’da Cumhuriyet bayramı etkinlikleri yapılan kortej yürüyüşü ve Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı.Aslanlar Mevkiinden başlayan ve Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Garnizon...

Safranbolu’da Cumhuriyet Coşkusu

banner390
Safranbolu’da Cumhuriyet bayramı etkinlikleri yapılan kortej yürüyüşü ve Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Aslanlar Mevkiinden başlayan ve Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, İlçe Emniyet Müdürü Kemal İlhan, Safranbolu MYO Müdürü Prof. Dr. Ahmet Gürbüz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Güneş, çok sayıda vatandaş ve öğrencilerin katıldığı Cumhuriyet Yürüyüşü Misak-ı Milli Meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenk sunumundan sonra, Cumhuriyetin öneminden söz eden Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, törene katılanların Cumhuriyet Bayramını kutlarken, Cumhuriyetin ilanının 91. yıldönümünde Safranbolu’da böylesi bir coşkuyu görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Cumhuriyet bayramı etkinlikleri yarın yapılacak tören ve sergi açılışları ile devam edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.