Kars, Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek

Kars Belediyesi yılbaşı hazırlıkları kapsamında caddeleri ışıklandırıyor.Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, ağaçların çirkin görüntü veren dallarını keserek süsleme çalışmalarını yaptıkları söyledi.Başkan Karaçanta, öncelikli...

Kars, Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek

banner390
Kars Belediyesi yılbaşı hazırlıkları kapsamında caddeleri ışıklandırıyor.

Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, ağaçların çirkin görüntü veren dallarını keserek süsleme çalışmalarını yaptıkları söyledi.

Başkan Karaçanta, öncelikli olarak süslemeye uygun duruma getirilmesi için Atatürk Caddesi’nde ve Belediye binasının önünde ağaçların budandığını ardından da ışık sistemlerinin yerleştirildiğini belirtti.

Kars’ın yeni yıla ışıl ışıl gireceğini de ifade eden Karaçanta, bu yıl ışıklandırma düzeyinin istenilen düzeyde olmamasına rağmen şehrin belirli noktalarını ışıklarla süsleyeceklerini bildirdi.

Yeni yıl nedeniyle ışıklandırma çalışmalarının hızlandırıldığını da kaydeden Karaçanta, “Yılbaşı gecesi Atatürk Caddesi ve Belediye binamızın önü boydan boyda ışıklarla renklenecek. Önümüzdeki yıl da ışıklandırma çalışmalarımızı daha fazla bölgeye yaymak istiyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.