banner417
banner425
17 Ekim 2014 Cuma 11:28
21 Okunma
Serka, Serhat İllerini Moskova’da Tanıttı
banner416
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen ve 75 ülkeden bin 300 turizm şirketi ve tur operatörünün katıldığı 20.Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılarak Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı illerinin turizm potansiyelini tanıttı.

Rusya’nın başkenti Moskova’da bu yıl 20’incisi gerçekleştirilen Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Moskova Krokus Fuar alanında yapıldı. Dört gün süren ve 75 ülkeden yaklaşık bin 300 turizm şirketi ile tur operatörünün stant açtığı fuara Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı illerini temsilen Serhat Kalkınma Ajansı katıldı.

Ajans personeli, Moskova Kültür ve Tanıtma Müşavirliği tarafından açılan Türkiye standında Serhat illerinin kış turizmi potansiyelini tanıttı. Ülkelerin otel, seyahat acentesi, havayolu şirketleri ile tur operatörlerinin ziyaret ettiği fuarda SERKA standı büyük ilgi gördü.

Ziyaretçiler özellikle Rusça bastırılan Sarıkamış, Ani Antik Kenti ve Ağrı Dağı kitap ve broşürlerine büyük ilgi gösterdi. Rusya’da yayın yapan turizm dergileri ve turizm gazetelerinin temsilcileri Türkiye standını ve SERKA standını ziyaret ederek ajans personelinden bölge illerinin kış turizmi hakkında bilgi aldı. Ajans çalışanları, Moskova Fuarı’na götürdükleri İngilizce ve Rusça bastırılan 2 bin broşürü fuarda, Moskova Metrosu’nda ve kent merkezinde dağıttı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426