Alman Çift, Arazi Aracıyla Türkiye Macerasına Çıktılar

Alman çift, dev arazi aracıyla Türkiye’yi dolaşıyor. Bu kapsamda Alman çift, İnebolu ilçesine gelerek mola verdi.Eva ve Robert isimli Alman çift, dev arazi araçlarıyla Türkiye gezisi için Berlin’den Türkiye’ye geldi. Çekoslovakya, Slovakya,...

Alman Çift, Arazi Aracıyla Türkiye Macerasına Çıktılar

banner390
Alman çift, dev arazi aracıyla Türkiye’yi dolaşıyor. Bu kapsamda Alman çift, İnebolu ilçesine gelerek mola verdi.

Eva ve Robert isimli Alman çift, dev arazi araçlarıyla Türkiye gezisi için Berlin’den Türkiye’ye geldi. Çekoslovakya, Slovakya, Macaristan, Romanya ve Bulgaristan üzerinden Türkiye’ye giriş yapan maceracı çiftin ilk durağı Karadeniz oldu.

1979 model Magirus Deutz marka arka bölümü karavan şeklindeki araç ile 6 haftada Kastamonu’ya ulaşan Alman çift, Doğanyurt ilçesinde bir gece konakladı. Ardından İnebolu’ya gelen çift, ilçeyi gezerek, araçlarının bakımlarını yaptırdı. Araçlarına Türk Bayrağı’nı da asmayı ihmal etmeyen Alman turistler, Berlin’de bir müzik şirketinde prodüktör olarak görev yaptıklarını belirterek, Türkiye ve Karadeniz bölgesini çok sevdiklerini söylediler.

Sinop üzerinden Karadeniz gezilerine devam edecek olan maceracı çift, 2015 yılının Mart ayından sonra Berlin’e dönerek, ülkelerinde de çeşitli bölgeleri gezmeyi planlanıyor.

Ayrıca Alman çift, gezdikleri bölgelerdeki bilgi ve fotoğrafları da bloklarında paylaşmayı ihmal etmiyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.