10 Aralık 2014 Çarşamba 15:13
20 Okunma
Asayiş Ekiplerinden, Metruk Binalara Denetim
Kastamonu Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, okul çıkışlarında özellikle öğrencilerin kullandığı metruk binalara yönelik denetimlerini arttırdı.

Kastamonu Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, özellikle son aylarda artış gösteren sentetik içerikli uyuşturuculara karşı önlem ve denetimlerini arttırarak sürdürüyor.

Bu kapsamda özellikle okul çıkışlarında öğrencilerin kullandığı metruk ve kullanılmayan binaları sık sık denetleyen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, sentetik içerikli uyuşturucu madde kullanarak kendilerini zehirleyen gençleri ve öğrencileri, tespit ederek tedavilerini sağlıyor. Şehrin her noktasında denetimlerini sürdüren Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kendilerini zehirleyen gençlere ve öğrencilere karşı önlemler alarak, boş, kullanılmayan ve metruk binalarla gençlerin yoğunlukta kullandığı mekanları denetliyor.

Halkın güvenliğini sağlama noktasında farklı gün ve saatlerde uygulama yapan ekipler, sentetik içerikli uyuşturucuyla mücadele ettiği kadar, bunları satmaya çalışan işletmelere de göz açtırmıyor.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64