banner417
banner425
21 Aralık 2014 Pazar 17:05
228 Okunma
Chp 24. Dönem Milletvekili Adayı Hasan Baltacı;
banner416
CHP Kastamonu İl Başkanlığı için ismi geçen CHP 24. Dönem Milletvekili Adayı Hasan Baltacı, her koşullarda toplumun siyasilerden beklediği sorumluluk duygusuyla hareket edeceklerini söyledi.

Baltacı, yazılı yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Kastamonu İl Yönetim Kurulumuzun istifa ettiği kamuoyunun malumudur. Buradan partimize emeği geçen tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Atanması CHP Merkez Yönetim Kurulu’muzun takdirlerinde olan yeni yönetim kurulumuza başkanlık edecek kişiler arasında adı geçen tüm değerli partili arkadaşlarım gibi adımda anılmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi saflarında bir sıra neferi olmayı onur sayarken bu durum şahsımı onurlandırmaktır.

Kendisine, ailesine, topluma ve yurduna karşı kendini sorumlu hisseden bütün parti ailesinin üyelerinin bu sürece olumlu, vicdanlı, duyarlı bir katkı sunmaktadır ve sunması zorunluluktur. Yaşananlar yasal ve zorunlu bir süreci yerine getirmek değil, partinin büyütüldüğü şehrimizi ve ülkemizi yönetmeye talip olduğu bir süreç olmak zorundadır. Çünkü gelişmeler bir parti meselesi olarak değil bir ülke meselesi olarak ilerlemektedir. Hamamcı Kadı Salih Reis’in azmi, Şerife Bacı’nın fedakarlığı ilham aldığımız, öğrenmeye devam edeceğimiz ilham kaynağımızdır.

Partimizin Kastamonu’da ki gücüne güç katmak, destek vermek, halkın tamda kendisi olmak, geleceği ellerimize alabilmek için hazırlanmalıyız. Siyaseti kişisel yaşam projesi ve kariyer anlayışının bir aracı olarak gören zihniyetin çok ama çok uzağında olmalıyız. Amacımız onurlu, bağımsız ve gelişmiş bir ülkede eşit ve özgür yurttaşlar olarak yaşamaktır.

Kastamonu’nun ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu çok iyi biliyoruz. Böylesi ağır koşullarda gençliğimizi, enerjimizi ve heyecanımızı bu ülke için harcamaktan geri durmayacağız. Her koşullarda toplumun siyasilerden beklediği sorumluluk duygusuyla hareket edeceğiz”

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426