Kastamonu’da İsrail, Protesto Edilecek

Kastamonu’da 14 Kasım Cuma günü düzenlenecek olan etkinlikle, İsrail protesto edilecek.Cuma namazı çıkışında Nasrullah Meydanında yapılacak protesto gösterileri ile İsrail’in Mescid-i Aksa’ya saldırıları kınanacak.Saadet Partisi Gençlik...

Kastamonu’da İsrail, Protesto Edilecek

Kastamonu’da 14 Kasım Cuma günü düzenlenecek olan etkinlikle, İsrail protesto edilecek.

Cuma namazı çıkışında Nasrullah Meydanında yapılacak protesto gösterileri ile İsrail’in Mescid-i Aksa’ya saldırıları kınanacak.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Tansever, İsrail’in, Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla 14 Kasım Cuma günü Cuma namazı sonrasında Nasrullah Meydanında İsrail’in protesto edileceğini söyledi.

İsrail’in Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarına sessiz kalamayacaklarını açıklayan Tansever, “Uyanmalıyız Müslüman uyanmalıyız. İslam’a ve onun değerlerine sahip çıkmalıyız. Siyonist İsrail ilk kıblegahımız olan Mescid-i Aksa’yı ve onun mihrabını asker postallarıyla çiğnedi. Hak din olan İslam’ın kutsal kitabını ayaklar altına aldı. Ey iman edenler. Gelin Mescid-i Aksa’ya, Kuran-ı Kerime ve İslam’a yapılan bu saldırıya birlikte dur diyelim” dedi.

Tansever, ayrıca yapılacak protesto gösterilerine tüm duyarlı vatandaşları davet etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.