Kastamonu’lu Öğreciler Avrupa Yolunda

Azdavay 75.Yıl C.Y.B.O. öğrencileri ve öğretmenleri katıldıkları ‘Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Faaliyeti’ kapsamında Avrupa’ya gidecek.Azdavay 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu İngilizce öğretmeni Hasan Can Şenel’in...

Kastamonu’lu Öğreciler Avrupa Yolunda

Azdavay 75.Yıl C.Y.B.O. öğrencileri ve öğretmenleri katıldıkları ‘Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Faaliyeti’ kapsamında Avrupa’ya gidecek.

Azdavay 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu İngilizce öğretmeni Hasan Can Şenel’in proje koordinatörü olduğu, Erasmus+ Ana Eylem 2 Okullar Arası Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar faaliyeti kapsamında 2014 yılı Teklif çağrısı döneminde ortak olarak dahil olduğu´TRY WALKING IN MY SHOES´ projesi ile 21,995 avro hibe almaya hak kazandı. Bu kapsamda Kastamonu’da hibe almaya hak kazanan tek kurum olan okulun öğrenci ve öğretmenleri Şubat 2015´te Slovenya, Mayıs 2015´ te Çek Cumhuriyeti, Mart 2016´ da İspanya ve Haziran 2016´da Polonya’ya gidecekler. 2015 Ekim ayında ise 75.Yıl C.Y.B.O. yurt dışından gelecek öğrenci ve öğretmenlere ev sahipliği yapacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.