Taçder Bowling Turnuvası Tamamlandı

Teknik Alanda Çalışanlar Derneği (TAÇDER) tarafından geleneksel hale getirilen bowling turnuvası, tamamlandı.Zirve Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen turnuvaya ilgi yoğun oldu. 35 kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda 7 ekip,...

Taçder Bowling Turnuvası Tamamlandı

banner390
Teknik Alanda Çalışanlar Derneği (TAÇDER) tarafından geleneksel hale getirilen bowling turnuvası, tamamlandı.

Zirve Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen turnuvaya ilgi yoğun oldu. 35 kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda 7 ekip, iki turlu eleme sistemine göre yarıştı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığını bowling turnuvasında, ilk turda başarılı olan 3 ekip finale yükseldi. Turnuvanın final müsabakasında Alçaktan Uçanlar ekibi birinciliği elde etti. TAÇDER tarafından yarışmacılara ve yakınlarına tatlı ve meyve suyu ikram edildi.

TAÇDER tarafından üyelerine yönelik gerçekleştirilen bowling turnuvasında hem yarışmacılar hem yakınları hem de dernek üyeleri keyifli dakikalar yaşadı. Birinci olan ekibe hediyeleri, Bahattin Tütüncü tarafından düzenlenen törenle verildi. Ödül töreninde Kastamonu’da bu tip sosyal aktivitelere ihtiyaç olduğunu belirten Tütüncü, iş hayatının getirdiği yoğun ve bunaltıcı ortamdan uzak keyifli bir zaman geçirdiklerini söyledi. Tütüncü, buna benzer etkinlikleri dernek çatısı altında önümüzdeki günlerde de devam ettireceklerini belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.