Tarım İl Müdürlüğünde Yangın Tatbikatı Yapıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde yangın tahliye tatbikatı yapıldı.Tatbikatta önceden hazırlanan yangın senaryosuna göre, yangında tahliye, söndürme, kurtarma, ilk yardım çalışmaları, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde...

Tarım İl Müdürlüğünde Yangın Tatbikatı Yapıldı

banner390
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde yangın tahliye tatbikatı yapıldı.

Tatbikatta önceden hazırlanan yangın senaryosuna göre, yangında tahliye, söndürme, kurtarma, ilk yardım çalışmaları, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde oluşturulan ekipler tarafından icra edildi. Olası bir yangın anında olaylara müdahale ve harekat tarzı gösterildi. Tatbikatta, 112 Acil Yardım, Belediye İtfaiye Müdürlüğü ve İl Afet ve Acil Yardım Müdürlüğü ekipleriyle koordinasyon sağlandı.

Tatbikat sonrasında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman, tatbikatın başarılı bir şekilde geçtiğini belirterek, “Tatbikat, Müdürlüğümüz için çok yararlı oldu. Tatbikat gerçeğini aratmadı. Ufak tefek eksiklerin haricinde olumsuz bir durumun yaşanmadı. Böyle bir afetle karşılaşılmamasını temenni ediyoruz. Tatbikata katılan tüm kuruluş ve personele teşekkür ediyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.