banner417
banner425
26 Aralık 2014 Cuma 14:08
56 Okunma
Taşköprü Belediyesi’nde Birlik Ve Beraberlik Yemeği
banner416
Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, tüm belediye çalışanları ile Birlik Beraberlik yemeğinde bir araya geldi.

Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde geçekleşen Birlik Beraberlik Yemeği’ne Arslan’ın yanı sıra tüm belediye çalışanları katıldı. İlk olarak gerçekleşen yemek programının ardından dua yapıldı.

Duanın ardından Başkan Hüseyin Arslan, “Tüm belediye personeli olarak vatandaşlarımıza nezaket çerçevesinde ve eşit mesafede hizmet etmek bizlerin boynunun borcu. 2014 yılı ile birlikte birçok arkadaşımızla birlikte 6 yılı geride bıraktık. 6 yıldır çalışan ve daha sonra işe başlayan arkadaşlarımızla da bir arada çalışmaktan Taşköprü halkına hizmet etmekten dolayı mutluyum” dedi.

“2009 yılında göreve geldiğimde hiçbir arkadaşımın yasal hakkı olan bir şeye hayır demeyeceğim demiştim” diyen Arslan, “Ben buna uydum ve uymaya devam edeceğim. Benim başkanlık dönemimden kimsenin bir gün bile izni kalmayacak. Belediye olarak en iyi hizmeti vermemiz lazım. Bir kişinin yaptığı olay tüm belediye personeline mal edilir. Birbirinizi sevin ve sayın. Belediye personeli olarak dayanışma içinde olun. Biz halkımıza güler yüzlü olarak hizmet etmek zorundayız” şeklinde konuştu.

Hüseyin Arslan, şöyle devam etti: “Taşköprü Belediyesi olarak 2015 yılında kurumsallaşma ve kaliteyi artırmaya yönelik olarak ilçemize yakışacak olan İSO 9001 belgeli belediye olacağız. Aynı zamanda personelimize yönelik olarak hizmet içi eğitimler vereceğiz. Her ay herhangi bir birimden ayın personelini seçip, ödüllendireceğiz. Her türlü sıkıntınızda kapım açık, telefonum açık. Her zaman bana ulaşabilirsiniz. Bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Ailelerimizi de bu birlik beraberlik programlarına dâhil edeceğiz. Taşköprü Belediyesi her anlamda örnek bir belediye olmaya sizlerle devam edecek. Bu vesile ile önümüzdeki günlerde gireceğimiz 2015 yılının sizlere, her bir aile ferdinize ve güzel ilçemize ve kıymetli halkımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum”

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426