Tosya’da Giysi Ve Gıda Bankası Açılıyor

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde faaliyet gösteren TEYAT (Tosya Eğitim, Yardımlaşma ve Dostluk Derneği) tarafından kurulan ‘Giysi ve Gıda Bankası’ 10 Kasım 2014 Pazartesi günü açılıyor.Tosya’da yaklaşık 4 yıldır muhtaç ailelere sıcak...

Tosya’da Giysi Ve Gıda Bankası Açılıyor

banner390
Kastamonu’nun Tosya ilçesinde faaliyet gösteren TEYAT (Tosya Eğitim, Yardımlaşma ve Dostluk Derneği) tarafından kurulan ‘Giysi ve Gıda Bankası’ 10 Kasım 2014 Pazartesi günü açılıyor.

Tosya’da yaklaşık 4 yıldır muhtaç ailelere sıcak yemek yardımı yapan Tosya Eğitim, Yardımlaşma ve Dostluk Derneği (TEYAD) tarafından İçişleri Bakanlığına sunulan “Bir gün Siz de Muhtaç Olabilirsiniz - Kimse Var mı?” projesi geçtiğimiz günlerde bakanlık tarafından kabul edilmişti. Toplam bütçesi 83 bin TL olan projenin 53 bin TL’si bakanlık tarafından hibe edilecek.

Projenin onaylanmasının ardından çalışmalara başlayan dernek yöneticileri ilçenin Fevzi Paşa Mahallesi Makarna Sokak’ta ‘Giysi ve Gıda Bankası’nı hizmete açtı. Tosya Eğitim, Yardımlaşma ve Dostluk Derneği (TEYAT) tarafından kurulana ‘Giysi ve Gıda Bankası’ 10 Kasım 2014 Pazartesi günü saat 13.00’te açılışı yapılarak hizmete başlayacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.