Akay’dan İlim Yayma Cemiyeti Ve Furkan Doğan Yurduna Ziyaret

1951 yılında kurularak Eğitim ve Öğretim hizmetlerine devam eden İlim Yayma Cemiyeti’nin 63. Kuruluş yıldönümünde Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şubesi ve Şehit Furkan Doğan...

Akay’dan İlim Yayma Cemiyeti Ve Furkan Doğan Yurduna  Ziyaret

banner390
1951 yılında kurularak Eğitim ve Öğretim hizmetlerine devam eden İlim Yayma Cemiyeti’nin 63. Kuruluş yıldönümünde Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şubesi ve Şehit Furkan Doğan Yüksek Öğrenim Yurduna ziyarette bulundu.

İlim Yayma Cemiyetinin Kayseri faaliyetleri hakkında Cemiyet Başkanı Oğuz Memiş tarafından bilgilendirilen Kayseri pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Cemiyetin Eğitime verdiği desteğe teşekkür ederek bilinçli gençlerin yetişmesine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Şehit Furkan Doğan Yüksek Öğrenim Yurdunu da ziyaret eden Hüseyin Akay, Furkan Doğan’ın babası Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr Ahmet Doğan’ın da şehit oğlunun ismini taşıyan öğrenci yurdunda yüksek tahsilini yapmakta olan gençlere olan ilgisinden ve yurt hizmetlerine verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.