Döviz Satıcıları Bedelli Askerlikte Para Yatırılacak Tarihi Bekliyor

Kayseri’de döviz satışı yapan Metin İlkpınar, bedelli askerliğin çıkmasıyla, para yatırılma işleminin başlamasının ardından sektörlerinde hareketlenme yaşanacağını söyledi.Döviz satışı yapan Metin İlkpınar, geçtiğimiz çıkan...

Döviz Satıcıları Bedelli Askerlikte Para Yatırılacak Tarihi Bekliyor

banner390
Kayseri’de döviz satışı yapan Metin İlkpınar, bedelli askerliğin çıkmasıyla, para yatırılma işleminin başlamasının ardından sektörlerinde hareketlenme yaşanacağını söyledi.

Döviz satışı yapan Metin İlkpınar, geçtiğimiz çıkan bedelli askerlikle ilgili olarak, “Şuan için bir hareketlenme başlamadı fakat çıkan kanun gereği resmi gazetede yayımlandıktan sonra ve para yatırılacak tarihler belirlendikten sonra bir hareketlenme bekliyoruz. Bundan faydalanmak isteyen vatandaşlarımızı dövizlerini bozduracaklardır" dedi.

Döviz fiyatlarına değinen İlkpınar, "Şuan dolar yükselmiş durumda. Bedelli askerlikten yararlanacak kardeşlerimiz dolar bozdurabilirler. Talepler yoğunlaştığı zaman bu fiyatlar gerileyebilir. Euro’da bir düşüş trendinde olduğu için belli bir ivme kaybetti. Bu rakamların da artık daha da altına düşmesini beklemiyoruz" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.