banner414
18 Aralık 2014 Perşembe 10:09
32 Okunma
’e- Fatura Ve E- Defter İle İlgili Güncel Gelişmeler’ Semineri Düzenlendi
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından ’E-Fatura ve E-Defter İle İlgili Güncel Gelişmeler’ Semineri düzenlendi.

Büyükşehir Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen seminere, "Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, İdea Teknoloji Direktörü Yalçın Tercan ve İdea Teknoloji Proje Yöneticisi İlknur Gür katıldı. Kayseri SMMMO Başkanı Suat Özsoy, yönetim kurulu üyeleri ve serbest muhasebeci mali müşavirler katıldı. Seminerin açılış konuşmasını yapan Oda Başkan Yardımcısı Mustafa Kükürtçüoğlu, hem yılsonu hem de yaklaşan yeni yılın mesleki anlamda çok yoğun geçtiğini ve mesleğe yönelik hiçbir eğitimin atlanmadan gerçekleştirildiğini belirtti. Oda hizmet binası yapımıyla ilgili de bilgilendirmede bulunan Kükürtçüoğlu, binanın kaba inşaatının bittiğini ve dış cephe ile iç mekan yapımına başlandığını söyledi.

İdea Teknoloji Direktörü Yalçın Tercan ve İdea Teknoloji Proje Yöneticisi İlknur Gür E-Fatura ve E-Defter hakkında birer sunum yaparak katılımcıların sorularını yanıtlandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı ise Sanayi Sicil Kanunu ve Uygulanması hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulunarak, uygulamanın Bakanlık sayfasından nasıl yapılacağı konusunda slayt eşliğinde bilgiler verdi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64