banner417
banner425
30 Aralık 2014 Salı 15:55
95 Okunma
’geçmişim Geleceğim’ Projesi
banner416
İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordine ettiği ’Geçmişim Geleceğim’ Projesi kapsamında Bilim Sanat Merkezi’nde eğitim gören üstün ve dahi çocuklar, Sosyal Bilgiler dersindeki ’Ahilik Kültürü ve Ahi Evran’ konusunu Ahi Evran Müzesi’nde işledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen ’Geçmişim Geleceğim’ Projesi devam ediyor. Proje kapsamında Bilim Sanat Merkezi’nde eğitim gören üstün ve dahi çocuklar, Sosyal Bilgiler dersindeki ’Ahilik Kültürü ve Ahi Evran’ konusunu Ahi Evran Müzesi’nde işledi. Projenin faydalı olduğunu söyleyen Beril Özer, "Ben çok heyecanlandım. Böyle etkinlikler çok hoşuma gidiyor. Etkinlikleri görerek derslerimizi işliyoruz. Hem öğretmenimiz anlatıyor hem de biz gezerek öğreniyoruz. Çok yaralı oluyor. Burayla ilgili gördüğümüz şeyleri yazıyoruz. Bize de çok faydalı oluyor. Gördüklerimiz işlediğimiz konuların içinde geçiyor ve bize çok artısı var" dedi.

Başer Tokmak ise, "Normal okullarımızda ders işlemektense burada yaşayarak görmek bizim için çok faydalı oluyor. Dersimiz bittikten sonra buradan çıktıktan sonra bile gördüğümüz için ve oradaki duyguları yaşadığımız için iyi öğreniyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426