Genç Kaymek Kayseri’yi Gezdiriyor

Büyükşehir Belediyesi’nin örnek eğitim projelerinden Genç KAYMEK, gençlere sadece eğitim takviyesi vermekle kalmıyor, sosyal değerler eğitimi ve kulüp çalışmalarına da ağırlık veriyor. Bu kapsamda oluşturulan gençlik kulüplerinden...

Genç Kaymek Kayseri’yi Gezdiriyor

Büyükşehir Belediyesi’nin örnek eğitim projelerinden Genç KAYMEK, gençlere sadece eğitim takviyesi vermekle kalmıyor, sosyal değerler eğitimi ve kulüp çalışmalarına da ağırlık veriyor. Bu kapsamda oluşturulan gençlik kulüplerinden biri olan İzcilik ve Tarih Kulübü öğrencilerinin Kayseri’yi tanımaları için gezi düzenlendi.

Genç KAYMEK, eğitim takviyesinde bulunduğu öğrencileri daha sosyal bireyler haline getirmek için kulüp çalışmalarına da ağırlık veriyor. Genç KAYMEK bünyesinde kurulan kulüpler kanalıyla öğrenciler farklı etkinliklere katılma imkanı buluyor. Bu kulüplerden biri olan İzcilik ve Tarih Kulübü hafta sonu gezi programları düzenleyerek öğrencilerin yaşadıkları şehrin güzelliklerini tanımalarına imkan sağladı.

Genç KAYMEK öğrencileri iki günlük gezi programı ile Talas Sarnıçlı Yeraltı Şehri, Yaman Dede Konağı, Ali Saip Paşa Kültür Sokağı, Harikalar Diyarı, Ağırnas’ta bulunan Mimar Sinan’ın evi gibi şehrimizin önemli gezi alanlarını görme fırsatı buldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.