Kayserigaz’dan Kapalı Yol Uyarısı!

Kayseri’nin güvenli ve düzenli gaz arzını sağlayan Kayserigaz, Kızık Mevkii’ne yapılmakta olan 2.Şehir Giriş İstasyonu (RMS-A) dolayısıyla Buğdaylı ve Kızık Mahalleleri arasındaki karayolunu geçici süreyle trafiğe kapatmıştır.Kayserigaz’dan...

Kayserigaz’dan Kapalı Yol Uyarısı!

banner390
Kayseri’nin güvenli ve düzenli gaz arzını sağlayan Kayserigaz, Kızık Mevkii’ne yapılmakta olan 2.Şehir Giriş İstasyonu (RMS-A) dolayısıyla Buğdaylı ve Kızık Mahalleleri arasındaki karayolunu geçici süreyle trafiğe kapatmıştır.

Kayserigaz’dan yapılan açıklamada: ‘’Kocasinan İlçesi’ne bağlı Güneşli-Kızık Mahallesi’nde, Kayseri’nin doğalgaz arz güvenliğini sağlayacak olan Doğalgaz Şehir Giriş İstasyonu ile bu istasyondan şehir merkezine doğalgazı iletecek olan çelik boru hattı alt yapı çalışmalarına başlanmıştır. Yürütülen çalışmaların ve taşıt trafiğinin güvenli bir şekilde devam etmesi amacıyla Buğdaylı Mahallesi ile Güneşli Kızık Mahalleleri arasındaki yol geçici süreli olarak taşıt trafiğine kapatılmıştır. Trafik akışı, Buğdaylı - Elagöz - Akin Mahalleleri üzerinden sağlanmaktadır. Trafiğe kapatılan yol güzergâhındaki çalışmaların 07.01.2015 tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır. Bu kapsamda vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.’’ ifadesinde bulunuldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.