banner417
banner425
21 Kasım 2014 Cuma 09:29
29 Okunma
Kocasinan İmkb İmam Hatipten Üst Üste Önemli Dereceler
banner416
Kocasinan İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi geçtiğimiz günlerde düzenlenen Atletizm müsabakalarında önemli dereceler elde etti.

Kocasinan İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi sporcuları geçtiğimiz haftalarda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle düzenlenen kros yarışlarında da, Genç erkekler kategorisinde Kayseri birinciliğini elde ederken, Yıldız kızlarda 2.lik, Yıldız erkeklerde 3.lük, Küçük erkekler de ise 3.lük dereceleri elde ederek tüm kategorilerde derece elde etme başarısı gösterdiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Atletizm İl Temsilciliğinin Atatürk’ün ebediyete intikalinin 76. Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen Kros Yarışmalarında İKMB İmam Hatip Lisesi Yıldız Erkeklerde takım halinde 2., Yıldız kızlarda takım halinde 3., Küçük erkeklerde takım halinde 3.’lük elde etti.

Okul Müdürü Mehmet Ayman, öğrencilerin elde ettiği başarılarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ve okullarını en iyi şekilde temsil eden öğrencilerine canı gönülden teşekkür ettiklerini belirterek takımlarının başarısında emeği geçen Beden Eğitimi öğretmenleri Fatih Okur ve Hatice Ülker’i de tebrik ederek, kendilerine başarılarından dolayı teşekkür etti. Öğrenciler, Okul bahçesinde düzenlenen törenle elde ettikleri başarıyı arkadaşları ile paylaşma imkanı buldu.

Kocasinan İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi Kros takımları şu öğrencilerden oluşuyor:

Yıldız Erkekler A Takımı: M. Emin Karabulut, Cihan Kahraman, Oğuzhan Kalem, Burak Saylak.

Yıldız Erkekler B Takımı: Fikret Kayhan, Mehmet Güner, İbrahim Dayıoğlu, Mevlüt Çelik.

Yıldız Kızlar A Takımı: Cansel Patıhan, Gülhanım Cihan, Zehra Sarıkaya, Tuğçe Demir.

Yıldız Kızlar B Takımı: Emine Yiğit, Kübra Guvci, Fadime Kocakaya, Fatmanur Koçyiğit.

Küçük Erkekler: Hacı Mehmet Su, Mustafa Boylu, Halil Yılmaz, Enes Sarım.

Ferdi Sporcular: Samed Karaaslan, Leyla Karakaya.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426