21 Aralık 2014 Pazar 13:43
17 Okunma
Memur-sen Aralık Ayı İl Divan Toplantısı Yapıldı
Memur-Sen Kayseri İl Temsilciği Aralık ayı İl Divan toplantısı yapıldı

Memur-Sen Kayseri İl Temsilciği Aralık ayı İl Divan toplantısına, AK parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Sonercan Tufanoğlu, Memur-Sen İl Başkanı Aydın Kalkan ve üyeler katıldı.

Memur-Sen Aralık Ayı İl Divan toplantısında konuşan, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Sonercan Tufanoğlu, “Bugün burada Kayseri Memur-sen başkanlarımızın düzenlemiş olduğu, Bayındır Memur-Sen İl başkanlığımızın yapmış olduğu İl divan toplantısına katıldık. Memur-Sen olarak Türkiye’nin birçok yerinde bu tür toplantılara katılıyoruz. Burada yapacağımız geniş çaplı istişarelerde Kayseri teşkilatımızın Memur-Sen’den beklentilerini, 2015 yılındaki kuracağımız toplu sözleşmelerle ilgili taleplerini alacağız “dedi.

Toplantı ’da konuşan Memur-Sen İl Başkanı Aydın Kalkan ise, “Biliyorsunuz bu yıl Memur-Sen’in genel kurullarının yapıldığı yıl oldu. Kayseri’de iki sendikamızda görev değişimi oldu. Ulaştırma Memur-Sen’imiz de görev değişimi oldu. Yine Enerji Bir-Sen de görev değişimleri oldu. Bugüne kadar başlangıcından itibaren tüm sendikalarımızda hizmet eden arkadaşlarımıza ben buradan teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64