Motor Sporlarının Da Zirvesi Erciyes

Kayseri tarihinde ilk kez gerçekleştirilecek olan ralli şampiyonası için hazırlıklar tamamlandı. İki gün sürecek Erciyes Cumhuriyet Rallisi yarın başlayacak. Şampiyonaya 60’a yakın pilot katılıyor.Erciyes Cumhuriyet Rallisi’ne katılacak...

Motor Sporlarının Da Zirvesi Erciyes

banner390
Kayseri tarihinde ilk kez gerçekleştirilecek olan ralli şampiyonası için hazırlıklar tamamlandı. İki gün sürecek Erciyes Cumhuriyet Rallisi yarın başlayacak. Şampiyonaya 60’a yakın pilot katılıyor.

Erciyes Cumhuriyet Rallisi’ne katılacak olan araçlar ve pilotlar Kayseri’ye gelerek şampiyonayı beklemeye başladı. Şampiyona için 30 profesyonel ralli aracı ve 60 civarında sporcu geldi. Sporcular Erciyes’te şampiyona öncesi son hazırlıklarını yapıyorlar. Erciyes Cumhuriyet Rallisi 6 özel etaptan oluşuyor ve yarışın toplam uzunluğu 125 km’yi buluyor.

Yarışın startı yarın (25 Ekim Cumartesi) saat 15.00’te Forum Kayseri önünden verilecek. Cumartesi günü farklı etaplardaki yarışların yanısıra 26 Ekim Pazar günü Erciyes Tekir Yaylası’nda da yarışlara devam edilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.