Muhtarlardan Yahyalı Belediye Başkanı’na Ziyaret

Kayseri’nin Yahyalı İlçesine bağlı Mahalle Muhtarları, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti.Yahyalı İlçesi’ne bağlı mahallelerde görev yapan muhtarların sıkıntılarını dinleyen Esat Öztürk, 6 mahalle...

Muhtarlardan Yahyalı Belediye Başkanı’na Ziyaret

banner390
Kayseri’nin Yahyalı İlçesine bağlı Mahalle Muhtarları, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Yahyalı İlçesi’ne bağlı mahallelerde görev yapan muhtarların sıkıntılarını dinleyen Esat Öztürk, 6 mahalle muhtarı ile makamında toplantı gerçekleştirdi. Muhtarlar ile sık sık bir araya geldiklerini söyleyen Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, en son 41 mahalle muhtar ile toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Muhtarların şikayetten ziyade, teşekkürleri de olduğunu söyleyen, Öztürk, "Şikayetlerden ziyade yaptığımız hizmetlere karşılık teşekkürlerde geldi. Yaptıklarımızı konuştuk. Yapacaklarımızı konuştuk. Muhtarlarımızla istişare halindeyiz her zaman. Bizim mahallemizde neden meclis üyesi yok gibi sorularda aldık bazen. Eğer 41 tane meclis üyemiz olsaydı bütün muhtarlarımızı üye yapardık. Muhtarlarımız zaten bizim meclis üyelerimiz. El birliği yapıyoruz muhtarlarımızla. Onlarda seçilmiş insanlar tabi ki. Fahri meclis üyelerimiz onlar. Muhtarlarımızla Kafa kafaya vererek güzel işlere imza atıyoruz” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.