banner417
20 Aralık 2014 Cumartesi 16:06
40 Okunma
Nuray Sayarı Ve Seda Akgül Hayranlarıyla Buluştu
banner416
Ünlü astrolog Nuray Sayarı ve haber spikeri Seda Akgül Forum Kayseri’de hayranlarıyla buluştu.

Ünlü astrolog Nuray Sayarı ve haber spikeri Seda Akgül 2015 yılına sayılı günler kala astroloji, aşk ve ilişkiler üzerine sohbete katılmak için Forum Kayseri’ye geldi. Forum Kayseri, ünlü Astroloji ve Enerji Uzmanı Nuray Sayarı ile ekranların sevilen yüzlerinden Seda Akgül’ü konuk etti. Forum Kayseri’de gerçekleşen etkinlikte Nuray Sayarı, 2015’e sayılı günler kala burçları gelecekte neler beklediğini anlattı. Sayarı ayrıca programa katılan konukların merak ettikleri soruları cevaplandırdı.

Sevilen TV spikeri Seda Akgül ise ilişkiler üzerine interaktif sohbet gerçekleştirdi. Akgül ayrıca, aşk üzerine paylaştığı hikayelerle Forum Kayseri ziyaretçilerini kimi zaman güldürdü, kimi zaman derin düşüncelere sevk etti.

Kayseri’de ilk kez sevenleriyle birlikte olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren iki ünlü isim, kitaplarını da okurları için imzaladı. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, astroloji, aşk ve ilişkiler üzerine sıcak ve samimi anlara sahne oldu. Etkinlik sonunda iki ünlü, sevenlerini kırmayarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64