banner417
08 Aralık 2014 Pazartesi 16:16
12 Okunma
Nurettin Topçu Anıldı
banner416
Türk düşünce dünyasının önemli ismi, akademisyen ve fikir adamı Nurettin Topçu Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes Üniversitesi tarafından düzenlenen panelle anıldı. Panele Kayseri ve Kayseri dışından bilim adamları katıldı.

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Nurettin Topçu paneli Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde yapıldı. Büyük ilgi gösterilen paneli Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur ve Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Oktay Durukan da takip etti.

Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arslan Topakkaya’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Kara, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Emekli Öğretim Görevlisi Dr. Mustafa Kök ve Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Fatih Birgül katıldı.

Yoğun ilgi göen panelde Yazar ve Fikir Adamı Nurettin Topçu tüm yönleriyle katılımcılara tanıtıldı.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64