banner417
banner444
18 Aralık 2014 Perşembe 12:58
24 Okunma
Özhaseki Dernek Ve Vakıflarla Görüştü
banner416
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki bazı dernek ve vakıf yöneticileri ile bir süre görüştü. Başkan Özhaseki’yi Lösemi-Lenfoma Hasta Yakınlarıyla Dayanışma Derneği, TED Kayseri Koleji Vakfı ve Atlas Eğitim Kurumları yöneticileri ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’ye günün ilk ziyaretini Lösemi-Lenfoma Hasta Yakınları Dayanışma Derneği üyeleri yaptı. Dernek Başkanı Feride Hande Gemici, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Ünal’ın da yer aldığı ziyarette dernek çalışmalarıyla ilgili Başkan Özhaseki’ye bilgi verildi. Dernek Başkanı Feride Hande Gemici dernek olarak özellikle Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görmekte iken yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlara yardım etmeye çalıştıklarını söyledi.

Başkan Özhaseki daha sonra TED Kayseri Koleji Vakfı yöneticileriyle bir süre görüştü. Ziyarette TED Kayseri Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Özbakır ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Prof. Dr. Özbakır yaptıkları çalışmalarla ilgili Başkan Özhaseki’ye bilgi verdi.

Başkan Özhaseki’ye günün bir diğer ziyaretini ise Atlas Eğitim Kurumları yöneticileri yaptı. Ziyarete, Atlas Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Önem, yönetim kurulu üyeleri ve Genel Müdür Erdoğan Ayata iştirak etti.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426