Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, basın mensupları ile tanışma toplantısı düzenleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, kentte görev yapan basın mensupları ile tanışma toplantısı...

Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

banner390
İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, basın mensupları ile tanışma toplantısı düzenleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, kentte görev yapan basın mensupları ile tanışma toplantısı düzenledi. Basın mensupları ile tek tek tanışan Kılıç, yönetim kadrosunu basın mensupları ile tanıştırdı. Kayseri genelinde sağlık sektöründe yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Sağlık Müdürü Dr. Kılıç, "Kayseri’de 375 aile hekimi" çalışıyor" dedi. Yapımı devam eden Bölge Hastanesi’nin 1-2 kişilik odalardan oluştuğunu kaydeden Kılıç, hayırsevelerin katkısı ile kentte bulunan 112 istasyonlarının yenilendiğini ve çeşitli mahallelere istasyonların yapıldığını belirtti. Kayserililerin ambulanslara karşı daha dikkatli olmasını isteyen Kılıç, şoförlere seslenerek, "Ambulanslarımıza yer verin" şeklinde konuştu.

Sağlık Müdürü Kılıç ayrıca, toplantının sonunda basın mensuplarının sorunlarını dinledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.