Sp Talas Gençlik Kolları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Saadet Partisi Talas Gençlik Kolları mahalle ziyaretleri kapsamında Kuruköprü ve Başakpınar mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet ederek madde bağımlılığıyla ilgili yapmış oldukları çalışmayı paylaştı.Saadet Partisi...

Sp Talas Gençlik Kolları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

banner390
Saadet Partisi Talas Gençlik Kolları mahalle ziyaretleri kapsamında Kuruköprü ve Başakpınar mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet ederek madde bağımlılığıyla ilgili yapmış oldukları çalışmayı paylaştı.

Saadet Partisi Talas Gençlik Kolları Başkanı Samet Yücel yaptığı açıklamada, "Peygamberimiz(S.A.V.)’in "Aranızda selamı yayınız" uyarıları gereğince Talasta mahalle mahalle dolaştık. Gittiğimiz yerlerde memnuniyetle karşılandık ve çalınmadık kapı selam verilmedik insan bırakmayarak, Talas ilçesinde bulunan gençlerin dertleriyle dertlenip sevinçleriyle sevindi. Bu vesileyle bir kardeşlik bağı olusturmaya çalıştık" dedi.

Yücel,"Bu oluşturduğumuz kardeşlik bağı inanıyorum ki kutuplaşmış ayrışmış insanlarımıza gençlerimize bir ışık olacak ve bütün bir insanlığın kucaklaşmasına vesile olacaktır" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.