Yeşil Mahalle Halı Saha Ayda 6 Bin Kişiye Ücretsiz Hizmet Veriyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Yeşil Mahalle Halı Sahası ayda altı bin ziyaretçiye ücretsiz hizmet veriyor.Yenişehir İlk ve Ortaöğretim Futbol takımları,Barbaros Avukat Ahmet Ulucan İlk ve Orta Öğretim Futbol takımları,...

Yeşil Mahalle Halı Saha Ayda 6 Bin Kişiye Ücretsiz Hizmet Veriyor

banner390
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Yeşil Mahalle Halı Sahası ayda altı bin ziyaretçiye ücretsiz hizmet veriyor.

Yenişehir İlk ve Ortaöğretim Futbol takımları,Barbaros Avukat Ahmet Ulucan İlk ve Orta Öğretim Futbol takımları, Boztepe, Sancaktepe,Mithatpaşa İlköğretim Okulları Futbol takımları, Mehmet Akif Ersoy Kız Futbol takımı, Genç Kaymek İlk ve Ortaöğretim futbol takımları, Enderun Vakfı, Muradiye Vakfı, Abdullah Meydani Gençlik Derneği, Anadolu Gençlik Derneği, İstiklal Öğrenci Yurdu, Yavuzlar Gençlik Kuran Kursu, Ampute Futbol takımları, Görme Engelliler, zihinsel Engelliler, ve İşitme Engelliler Futbol takımları olmak üzere 4 bin kişiye ücretsiz hizmet veriyor.

Sabah sporu yapan vatandaşların da sabah saatlerinde ücretsiz olarak tesislerden yararlanmasıyla birlikte aylık 6 bin ziyaretçi Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Yeşil Mahalle Halı Sahasını kullanmış oluyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.