Yeşilhisar’da Su Kesintisi

KASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Yeşilhisar İlçesi’nde Gıcık Tünelinden çıkan çok kaliteli suyun verilme çalışmalarının sonuna gelindiği belirtildi.İsale hattı ve depo bağlantıları çalışmaları sırasında...

Yeşilhisar’da Su Kesintisi

banner390
KASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Yeşilhisar İlçesi’nde Gıcık Tünelinden çıkan çok kaliteli suyun verilme çalışmalarının sonuna gelindiği belirtildi.

İsale hattı ve depo bağlantıları çalışmaları sırasında Yeşilhisar’da iki ya da üç gün boyunca su kesintisinin yapılacağını belirten KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, konu hakkında şu bilgileri verdi:

"Develi, Yeşilhisar ilçeleri ile Sindelhöyük, Gazi, Zile, Öksüt, Karacaören, Sarıca ve Tonbak köyleri isale hattı inşaatı çalışmalarımızın sonuna geldik. Bu çalışmalarımız sonrasında Yeşilhisar ilçemiz Gıcık Tüneli’nden çıkan çok kaliteli suya kavuşacaktır. Bağlantı çalışmalarımız sırasında ilçemize kısıtlı su verileceği için iki ya da üç gün bölge halkımıza yeterli su veremeyeceğiz. Özellikle yüksek kesimlerde oturan abonelerimiz susuzluktan daha çok etkilenecek. Yeşilhisarlı abonelerimizin kesintisırasında mağdur olmamaları için, gereken tedbirlerini almalarını önemle rica ediyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.