Damacana Su Satışı İle İlgili Esnaf Bilgilendirme Toplantısı

Kilis İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ambalajlı su satışı yapan esnaflara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Emin Arslan başkanlığında...

Damacana Su Satışı İle İlgili Esnaf Bilgilendirme Toplantısı

banner390
Kilis İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ambalajlı su satışı yapan esnaflara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Emin Arslan başkanlığında ambalajlı su satışı yapan esnaflara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı. İl Halk Sağlığı Bulaşıcı Hastalıklar Çevre ve Çalışan Sağlığı Şube Müdürü Vakıf Haşaşoğlu, 20 Ağustos 2014 tarih ve 29094 sayılı "Ambalajlı Su Satış Yerleri ile Ambalajlı Su Nakil Araçlarının Tabi Olacağı Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ" ile ilgili olarak esnafa bilgi verdi.

İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Emin Arslan ambalajlı suların Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda en güvenli şekilde halka ulaştırılmasını sağlamak için gerekli tüm çalışmaların yürütüleceğini belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.