Eğitim Bir Sen Başkanı Şen, Genel Sekreter Bolat’ı Ziyareti Etti

Eğitim Bir Sen İl Başkanı Bekir Şen ve yönetim kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’ı ziyaret etti.Eğitim Bir Sen İl Başkanı Bekir Şen beraberinde yönetim kurulu üyeleri Mustafa Taşpınar, Mahmut Kesikminare, Ali...

Eğitim Bir Sen Başkanı Şen, Genel Sekreter Bolat’ı Ziyareti Etti

banner390
Eğitim Bir Sen İl Başkanı Bekir Şen ve yönetim kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’ı ziyaret etti.

Eğitim Bir Sen İl Başkanı Bekir Şen beraberinde yönetim kurulu üyeleri Mustafa Taşpınar, Mahmut Kesikminare, Ali Genç, Rıdvan Demir ve Mustafa Seyrek Genel Sekreter Mustafa Bolat’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Genel Sekreter Bolat, ziyaret nedeniyle yaptığı konuşmada çalışanların haklarını korumada, sendikaların öneminden bahsederek, sorumluluk duygusu içerisinde ülkemizin birlik ve beraberliğini koruyucu yapıcı çalışmalarından dolayı Eğitim Bir Sen Başkanı Bekir Şen ve yönetim kuruluna teşekkür ettiğini ifade ederek, “İl Özel İdaresinin çalışanlarının da Memur Sen bünyesinde Bem Bir Sen olarak faaliyetlerini yürüttüğünü, uyumlu birlikte çalışmanın faydasını idare ve çalışanlar olarak her zaman gördük” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.