Ekrem Çetin Mahallesi Asfalt Çalışmaları Bitme Aşamasında

Kilis Belediyesi asfalt çalışmalarına tam gaz devam ederken Ekrem Çetin Mahallesi’nde çalışmalarda sona gelindi.Belediye Başkanı Hasan Kara çalışmaları yakından takip ederek Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz ve Fen İşleri...

Ekrem Çetin Mahallesi Asfalt Çalışmaları Bitme Aşamasında

banner390
Kilis Belediyesi asfalt çalışmalarına tam gaz devam ederken Ekrem Çetin Mahallesi’nde çalışmalarda sona gelindi.

Belediye Başkanı Hasan Kara çalışmaları yakından takip ederek Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz ve Fen İşleri Müdürü Murat Bilecen’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmaların kısa süre içerisinde bitirileceği bilgisini alan Başkan Kara, çalışma azmi ve gayretlerinden dolayı tüm ekibe teşekkür etti. Başkan Kara, “Arkadaşlarımız sabah akşam demeden çalışıyor. Ellerine ve emeklerine sağlık. Kilis’i daha güzel ve yaşanılır bir kent haline getirme gayret ve çabalarımız sürüyor. Bu gaye ve hayal ile dur durak demeden çalışıyoruz” dedi.

Başkan Kara, gezdiği yerlerde vatandaşlarla sohbet ederek çalışmalardan memnun olup olmadıklarını da soruyor. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan memnun olduklarını dile getirerek Belediye Başkanı ve ekibine teşekkür ediyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.