Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Kilis’e Geliyor

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Zeytin Festivali ve Organik Zeytinyağı Fabrikasının açılışı için Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın 3 Ocak 2015 Cumartesi günü Kilis’e geleceğini söyledi.Milletvekili Ahmet Salih Dal, Kilis...

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Kilis’e Geliyor

banner390
AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Zeytin Festivali ve Organik Zeytinyağı Fabrikasının açılışı için Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın 3 Ocak 2015 Cumartesi günü Kilis’e geleceğini söyledi.

Milletvekili Ahmet Salih Dal, Kilis ile ilgili bazı konuları görüşmek üzere Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı ziyaret ettiğini ifade ederek, “Kilis Organik Zeytin Üreticileri Birliğinin, İpekyolu Kalkınma Ajansı’na verdiği proje ile yapımına başlanan zeytinyağı sıkma fabrikasının tamamlandı. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz açılış törenine katılmasını arzettim. Büyük destekleri ile tamamlanan fabrikanın açılışına gelmekten onur duyacağını dile getiren Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz 3 Ocak 2015 Cumartesi fabrikanın açılışı ve zeytin festivali için Kilis’e gelecek. Kilis zeytinyağının markalaşması ve üreticinin yüzünün gülmesi için önemli bir fırsat olan bu fabrikanın tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor. Büyük bir coşku ile Fabrikanın açılışı ve Zeytin Festivali için tüm halkımızı 3 Ocak 2015 Cumartesi günü Kocabeyli Köyüne bekliyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.