Kolej Öğrencilerinden 3 Madalya

Kilis’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü münasebetiyle düzenlenen Kilis 7 Aralık Atletizm Teşvik koşularında özel bir kolej öğrencileri, kendi kategorilerinde ilk üçe girerek önemli bir başarıya imza attı.7 Aralık Kupası...

Kolej Öğrencilerinden 3 Madalya

Kilis’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü münasebetiyle düzenlenen Kilis 7 Aralık Atletizm Teşvik koşularında özel bir kolej öğrencileri, kendi kategorilerinde ilk üçe girerek önemli bir başarıya imza attı.

7 Aralık Kupası çerçevesinde düzenlenen atletizm yarışmalarında Kilis Özel Meltem Koleji öğrencilerinden Sena Karcı altın madalya, Emine Kadıoğlu gümüş madalya ve Kevser Helvacı bronz madalya alarak, kendi kategorilerinde ilk üç sırayı kazandı.

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Kın, öğrencilerinin başarısı ile gurur duyduğunu ifade ederek, “Girmiş olduğumuz Kilis 7 Aralık Atletizm Teşvik koşularında 1, 2 ve 3.’lüğü Özel Meltem Koleji öğrencilerinin kazanmasından çok mutlu olduk. Spor tüm hayatımız içerisinde olmalıdır. Spor yapmanın dersleri olumsuz yönde etkilediği düşüncesi yanlıştır. Bilakis spor yapan öğrencilerin daha başarılı olduğuna şahit oluyoruz. Öğrencilerimiz, sportif alanda daha birçok başarılar kazanacaktır” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.