Milletvekili Dal’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.Milletvekili Dal, Millet, genç bir Cumhuriyet’e sahip olduğunu ifade ederek, “Bu nedenledir ki; Cumhuriyetimize birlik ve beraberlik...

Milletvekili Dal’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

banner390
AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Dal, Millet, genç bir Cumhuriyet’e sahip olduğunu ifade ederek, “Bu nedenledir ki; Cumhuriyetimize birlik ve beraberlik duyguları içinde sahip çıkmamız gerekir. Üzerimize düşen bu asli görevi demokrasi, laiklik ve hukukun üstünlüğü yollarından asla ayrılmadan yerine getirmeye devam ettiğimiz sürece, Cumhuriyetimizin kuruluş amacındaki hedeflere ulaştırmamız da kaçınılmaz olacaktır” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet bayramının tüm ulusumuza ve ezilmiş tüm milletlere ışık olduğunu belirten Dal, “Bu vesile ile başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile birlikte bu vatan toprağını bizlere emanet eden tüm şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum.Milletimizin kendi kendini idare etmeye başlamasının 91’inci yıl dönümünü kutlar, nice yeni bayramlara birlik ve beraberlik içerisinde girmemizi temenni ederim. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.