Vali Tapsız 7 Aralık Üniversitesini Ziyaret Etti

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Hasan Kara ile birlikte 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç’i ziyaret etti.Vali Süleyman Tapsız’ı Kilis Evi önünde ağırlayan Rektör İsmail Güvenç, kampüsteki çevre...

Vali Tapsız 7 Aralık Üniversitesini Ziyaret Etti

banner390
Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Hasan Kara ile birlikte 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç’i ziyaret etti.

Vali Süleyman Tapsız’ı Kilis Evi önünde ağırlayan Rektör İsmail Güvenç, kampüsteki çevre düzenlemeleri hakkında bilgiler verdi. Daha sonra bu yıl oluşturulan Kilis Kültür Evi’ni gezen Vali Süleyman Tapsız, Rektör Güvenç’i tebrik ederek Kilis Kültür Evi’ne ilişkin beğenilerini dile getirdi.

Üniversite merkez kampüste kısa bir gezi yapan Vali Süleyman Tapsız, daha sonra üniversite kütüphanesini gezerek öğrencilerin otomasyondan aradıkları kitaplara nasıl ulaştıklarını inceledi. Kampus içerisinde öğrencilerle kısa sohbetler gerçekleştiren Vali Tapsız, daha sonra Muharrem ayı olması sebebiyle düzenlenen Aşure ikramına katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.