Cumhuriyet Bayramı Müsabakaları Yapıldı

Kırıkkale Yüzme İl Temsilciliğinin 2014 yılı faaliyet programında yer alan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı müsabakaları yapıldı.Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olimpik yüzme havuzunda gerçekleştirilen seçme yarışmalarına...

Cumhuriyet Bayramı Müsabakaları Yapıldı

banner390
Kırıkkale Yüzme İl Temsilciliğinin 2014 yılı faaliyet programında yer alan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı müsabakaları yapıldı.

Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olimpik yüzme havuzunda gerçekleştirilen seçme yarışmalarına minikler, küçükler, yıldızlar, büyükler kategorilerinde 80 sporcu katıldı. Renkli görüntülere sahne olan müsabakalar şenlik havasında gerçekleşti. Performans artırımı için baraj uygulamaları yapılan müsabakalarda yarışan tüm sporculara katılım belgesi verildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Adnan Vural, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Müsabakaları ile geleceğin yıldızlarının buralardan yetişeceğini bu bağlamda antrenörler ve sporcuların öz verili bir şekilde çalıştıklarını ve bu çalışmalarının emeklerini ileriki yıllarda fazlasıyla alacaklarını ve Türk sporuna uzun yıllar hizmet edecek sporcuların yetiştirileceğini belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.