Protokol Eşlerinden Anlamlı Ziyaret

Kırıkkale’de, protokol eşleri Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehir Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret ederek şehit yakınlarıyla sohbet etti.Kırıkkale Valisi Ali Kolat’ın eşi İlksen Kolat ve protokol eşlerinden oluşan heyet, Türkiye Harp...

Protokol Eşlerinden Anlamlı Ziyaret

banner390
Kırıkkale’de, protokol eşleri Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehir Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret ederek şehit yakınlarıyla sohbet etti.

Kırıkkale Valisi Ali Kolat’ın eşi İlksen Kolat ve protokol eşlerinden oluşan heyet, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehir Dul ve Yetimleri Derneği ziyaret ettiler. Ziyarette heyet adına konuşan Vali Kolat’ın eşi İlksen Kolat, şehit analarının hüzünlerine ortak olmak amacı ile fırsat buldukça dernek ve ev ziyaretleri düzenlediklerini kaydetti.

Kolat “Siz Şehitlerimizin bizlere emanetisiniz, sizlerle hemen her fırsatta beraber olmak bizleri daha da huzurlu kılmaktadır, ziyaretimiz vesilesi ile bütün Şehitlerimizi yad ediyoruz, siz değerli ailelerinin acılarını en içten dileklerimizle paylaşıyoruz” dedi.

Düzenlenen ziyarete dernek faaliyetleri ve Şehit, Gazi ailelerinin talepleri hakkında Dernek Başkanı Rıfat Öcal’dan bilgi alan Kolat ve beraberindekiler Şehit ve Gazi aileleri ile sohbet etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.