Yeşil Vadi Ve Katı Atık Birliği Meclisi Toplandı

Kırıkkale Belediyesi, Yeşil Vadi Su Birliği ve Katı Atık Birliği Meclis toplantıları ile 2015 mali yatırım ve çalışma programlarını belirledi.Kırıkkale Belediyesi Yeşil Vadi Su Birliği ve Katı Atık Birliği Meclis toplantıları Belediye...

Yeşil Vadi Ve Katı Atık Birliği Meclisi Toplandı

banner390
Kırıkkale Belediyesi, Yeşil Vadi Su Birliği ve Katı Atık Birliği Meclis toplantıları ile 2015 mali yatırım ve çalışma programlarını belirledi.

Kırıkkale Belediyesi Yeşil Vadi Su Birliği ve Katı Atık Birliği Meclis toplantıları Belediye meclis salonunda Meclis Başkanvekili ve Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında gerçekleşti. İki farklı gündem maddesi olarak görüşülen Katı Atık Birliği Meclis toplantısında 2015 mali yılı bütçesi 4 milyon 502 bin 500 Lira olarak oy birliği ile kabul edildi.

2015 mali yatırım ve çalışma programı belirlendiği toplantıda Yeşil Vadi Su Birliği meclis toplantısı ise Meclis Başkanvekili Sıtkı Arifoğlu başkanlığında gerçekleşti. Tek gündem maddesi olan Yeşil Vadi Su Birliği meclis toplantısı 2015 mali yılı bütçesi 22 milyon 436 bin Lira olarak oy birliği ile kabul edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.