banner417
banner425
06 Kasım 2014 Perşembe 18:26
104 Okunma
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Kırklareli’de Öğrencilerle Buluştu
banner416
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, üniversite sınavı öncesi Kırklareli’de öğrencilerle bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Kırklareli TOBB Anadolu Lisesi, Kırklareli Fen Lisesi, Kırklareli Anadolu Lisesi, Kırklareli Anadolu Sosyal Bilimler Lisesi ve Kırklareli Yahya Kemal Teknik Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi yetkilileri, üniversite sınavına girecek olan son sınıf öğrencilerine çeşitli sunumlar gerçekleştirdi.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde görev yapan Yrd. Doç. Dr. Yasemin Yücel ve Rehberlik Koordinatörü Murat Acet, öğrencilere yönelik sunum öncesi, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Trakya Bölgesinde ve Kırklareli’de öğrencilerin üniversite sınavına hazırlıkları öncesinde çeşitli seminerler düzenlediklerini belirtti.

Yücel, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi faaliyetleri hakkında da bilgiler vererek, şunları kaydetti:

“İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi olarak tanıtım faaliyetleri kapsamında öncelikle yakın illerden başlayarak Türkiye’nin dört bir yanında seminerler düzenliyoruz. Amacımız, üniversitemizi en iyi şekilde tanıtmak. Öğrencilere, üniversitemizdeki kampüs hayatını, fakülteleri, meslek tanıtımları hakkında bilgiler vermek. Bu sayede özellikle üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimizin akıllarında ön bir bilgi oluşmasını sağlıyoruz. Eğitim dilimiz İngilizce. Burs oranımız birçok üniversiteye göre çok yüksek.”

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426