banner417
banner444
13 Aralık 2014 Cumartesi 10:25
103 Okunma
Kırklareli Valisi Civelek’in Köy Ziyaretleri Devam Ediyor
banner416
Kırklareli Valisi Esengül Civelek, vatandaşların istek, arzu ve şikayetlerini dinlemek, sorunları yerinde görüp, çözüm yolu bulabilmek için köy ziyaretlerine devam ediyor.

Göreve geldiğinden bu yana tüm ilçeleri ziyaret ederek, ilçelerin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde dinleyen Vali Civelek, beldelere ve köylere olan ziyaretlerine de devam ederek vatandaşlarla buluşuyor. Kırklareli Valisi Esengül Civelek, merkez ilçeye bağlı Koruköy, Kapaklı, Armağan, Düzorman, Yörükbayır ve Demircihalil Köylerini ziyaret etti. Köy sakinlerinin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde görüp anında giderilmeye çalışılan ziyaretlerde, Vali Esengül Civelek ilk olarak köy muhtarlarından köyleri hakkında bilgiler alarak, köy sakinleri ile sohbet etti.

Vali Civelek gerçekleşen ziyaretlerde, tarımdan sağlığa, eğitimden yol yapımlarına, hayvancılıktan sulama alanlarına kadar, köy sakinlerinin isteklerini dinledi ve ihtiyaçların yatırım programları çerçevesinde en kısa sürede giderileceğini belirtti.

Gerçekleşen ziyaretlerde, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Çiğdem Cerit ve Planlama İl Müdürü Mesut Özenen de hazırda bulundu.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426