Kırklareli’de Yılbaşı Coşkusu

Kırklareli Belediye Başkanlığı, bu yıl da yeni yıl coşkusunu Vilayet Meydanı’na taşıyor.Her yıl olduğu gibi Vilayet Meydanında ücretsiz olarak gerçekleşecek konserde, Kırklarelililer Türkiye’nin tanınmış gruplarından Pinhani ile...

Kırklareli’de Yılbaşı Coşkusu

banner390
Kırklareli Belediye Başkanlığı, bu yıl da yeni yıl coşkusunu Vilayet Meydanı’na taşıyor.

Her yıl olduğu gibi Vilayet Meydanında ücretsiz olarak gerçekleşecek konserde, Kırklarelililer Türkiye’nin tanınmış gruplarından Pinhani ile birlikte yeni yıla girecek. Kırklareli Belediyesi tarafından Vilayet Meydanında düzenlenen yılbaşı konserinde ’Beni Al’, ’Hele Bi Gel’, ’Ne Güzel Güldün Bana’ şarkıları ile tanınan alternatif rock türünde müzik yapan grup Pinhani sahne alacak. 23:00’da sahneye çıkacak olan Pinhani grubundan önce ise saat 22:00’da Gökhan Dönmezer sahne alacak. Konser sonunda saatler 00:00’ı gösterdiğinde ise havai fişek gösterileri ile coşku doruğa ulaşacak.

RENKLİ ETKİNLİKLER KIRKLARELİLİLER İLE BULUŞACAK

31 Aralık Çarşamba günü yeni yıl öncesi çeşitli etkinliklerde Kırklarelililer ile buluşacak. Sokak çalgıcıları, kentin çeşitli noktalarında vatandaşlara mini konserler verecek. Ayrıca yine Kırklareli sokaklarında noel babalar çocuklara oyuncaklar dağıtacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.