Atletizmin Kalbi Kırşehir’de Attı

Atletizm Federasyonu ile Kırşehir Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulunun ortaklaşa düzenlediği IAAF Uluslar arası çocuk atletizm semineri Ahi Evran Üniversitesinde yapıldı.Kırşehir’de iki gün süren seminere katılım yüksek olurken Besyo...

Atletizmin Kalbi Kırşehir’de Attı

banner390
Atletizm Federasyonu ile Kırşehir Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulunun ortaklaşa düzenlediği IAAF Uluslar arası çocuk atletizm semineri Ahi Evran Üniversitesinde yapıldı.

Kırşehir’de iki gün süren seminere katılım yüksek olurken Besyo Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kazım Kaya, "Atletizm tüm spor dallarının temeli ve can damarıdır" dedi.

Kaya açıklamasında, "Küçük çocukların sporla tanıştırılmalarında, öncelikli hedefimiz küçük şampiyonlar yetiştirmekle birlikte en başarılı erişkin atletleri yetiştirebilmektir. Eğitici olduğu kadar içeriğinde eglenceli antremanları da barındıran programlarla gençlerimizin program faaliyetlerini ve spora olan özenlerini arttırmaya çalışıyoruz.

Kırşehir’de incelemelerde bulunan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’da Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar ile birlikte istişare de bulundu" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.