Dolandırılmaktan Polis Ekipleri Sayesinde Kurtuldu

Kırşehir’de, telefonda ödül kazandığını söyleyen dolandırıcılara inanan bir kişi, bankamatikte para yatırmak üzereyken Güven Timleri sayesinde dolandırılmaktan kurtuldu.Edinilen bilgiye göre dolandırıcıların L.Ö.’yü telefonla...

Dolandırılmaktan Polis Ekipleri Sayesinde Kurtuldu

banner390
Kırşehir’de, telefonda ödül kazandığını söyleyen dolandırıcılara inanan bir kişi, bankamatikte para yatırmak üzereyken Güven Timleri sayesinde dolandırılmaktan kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre dolandırıcıların L.Ö.’yü telefonla arayarak ödül kazandığını söylediği öğrenildi. Telefonda dolandırıcıların ikna edici bir şekilde konuştuğunu söyleyen L.Ö., banka önünde dolandırıcılara para yatırmak üzereyken Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri tarafından dolandırılmaktan kurtuldu.

Yetkililer, olayla ilgili olarak çalışmanın başlatıldığını bildirirken, İçişleri Bakanlığı’nın hırsızlık, kapkaç, gasp gibi suçlardan mağdur olan vatandaşların işlemlerinin daha kısa sürede bitirilmesini amaçlayan projenin Kayseri’de uygulanmaya başlandığı da öğrenildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.