Milletvekili Abdullah Çalışkan’dan Akpınar İlçesine Hastane Müjdesi

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan Akpınar’a yapılacak olan yeni Devlet Hastanesinin müjdesini verdi.AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Akpınar ilçesine yeni yapılacak olan Devlet Hastanesi ile ilgili açıklamalarda...

Milletvekili Abdullah Çalışkan’dan Akpınar İlçesine Hastane Müjdesi

banner390
AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan Akpınar’a yapılacak olan yeni Devlet Hastanesinin müjdesini verdi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Akpınar ilçesine yeni yapılacak olan Devlet Hastanesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çalışkan yaptığı açıklamada, “Sağlık politikalarımızın temelinde vatandaşların kaliteli sağlık hizmetlerine, eşit biçimde erişmelerini gaye edinen “insan odaklı” etik anlayış ve ülkenin sosyoekonomik gerçeklerine uygun, yapısal, planlı ve sürdürülebilir sistem amacı vardır. ’Önce sağlık’ sloganıyla yola çıkılıp ’herkes için sağlık’ parolasıyla büyük değişimler yaşandı. Bütün Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’imiz de sağlık alanında büyük bir dönüşüm gerçekleştirdik. Merkezde yığılmaların önüne geçmek ve herkesin yerinde kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için yoğun gayret göstermekteyiz" ifadelerini kullandı.

Çalışkan ayrıca, "İlçelerimize sağlık yatırımları noktasında son yıllarda büyük bir ivme kazandırdık. Bazı ilçelerimizde, Devlet Hastanesi inşaatlarına başlarken bazı ilçelerimizde ise ihale aşamasına geldik. Bu gün burada yeni yapılacak olan Akpınar Devlet Hastanemizin proje çalışmalarının tamamlandığını ve 17 Kasım 2014 günü ihaleye çıkacağımızın müjdesini vermek istiyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.